خانه / اخبار / اپل نسخه جدید iOS 7.0.4 را جهت پوشش برخی از باگ ها منتشر کرد

اپل نسخه جدید iOS 7.0.4 را جهت پوشش برخی از باگ ها منتشر کرد

ios704اپل ساعتی قبل یک به روز رسانی دیگر را برای iOS منتشر کرد. iOS 7.0.4 شامل رفع برخی باگ ها، ارائه بسته های امنیتی و چند قابلیت و ویژگی جدید است. این آپدیت مشکل قطع شدن تماس های ویدیویی با فیس تایم را نیز رفع می کند -مشکل فیس تایم برای آیپاد هایی که آی او اس ۷ را دریافت نکرده اند، به طور ..
اپل ساعتی قبل یک به روز رسانی حداقلی دیگر را برای iOS منتشر کرد. iOS 7.0.4 شامل رفع برخی باگ ها، ارائه بسته های امنیتی و چند قابلیت و ویژگی جدید است.
این آپدیت مشکل قطع شدن تماس های ویدیویی با فیس تایم را نیز رفع می کند -مشکل فیس تایم برای آیپاد هایی که آی او اس ۷ را دریافت نکرده اند، به طور جداگانه با آپدیت iOS 6.1.5 رفع می شود.
بهبود iCloud Keychain برای همگام سازی رمزهای عبور و شماره کارت های اعتباری در محصولات مختلف اپل از جمله پیشرفت ها در نسخه جدید آی او اس است.
همچنین در بخش Spotlight که موتور جستجوی داخلی دستگاه های آی او اسی به شمار می رود، امکان جستجوی گوگل و ویکیپدیا نیز دوباره اضافه شده که در کمال تعجب پیش از این در iOS 7 حذف شده بود.
این به روز رسانی برای آیفون ۴ و بالاتر، آیپد ۲ و بالاتر، و نسل ۴ و ۵ آیپاد تاچ ارائه شده. کاربران می توانند با مراجعه به Settings و سپس رفتن به بخش General، از Software Update برای دریافت بسته به روز رسانی استفاده کنند.

درباره ی واتیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *